Ga direct naar: Hoofdnavigatie
Ga direct naar: Inhoud
Alle bronnen

Piet Nagel en zwager leggen nat geworden exemplaren van de 'Vliegende Hollander' in woonkamer van fam. Breijer te drogen, Amsterdam (1944)

Omdat de door vliegtuigen uitgeworpen kranten nat zijn geworden drogen Piet Nagel en zijn zwager Freek ze op krantenpapier Opnamen gemaakt in de woonkamer van de fam Breijer

Vervaardiger
  • Charles Breijer
Plaats
Collectie
  • Geheugen van Nederland
  • Illegale Fotografie tijdens de Duitse bezetting
Type
  • Foto
Identificatienummer van Nederlands Fotomuseum
  • NFA03:chb-11-8
Disclaimer over kwetsend taalgebruik

Bij bronnen vindt u soms teksten met termen die we tegenwoordig niet meer zouden gebruiken, omdat ze als kwetsend of uitsluitend worden ervaren.Lees meer

Ontvang onze nieuwsbrief
Tweewekelijks geven we je een overzicht van de meest interessante en relevante onderwerpen, artikelen en bronnen van dit moment.
Ministerie van volksgezondheid, welzijn en sportVFonds
Contact

Vijzelstraat 32
1017 HL Amsterdam

info@oorlogsbronnen.nlPers en media
Deze website is bekroond met:Deze website is bekroond met 3 DIA awardsDeze website is bekroond met 4 Lovie awards