Ga direct naar: Hoofdnavigatie
Ga direct naar: Inhoud
Alle bronnen

Uitgestoken vlaggen aan de Veerstraat en Noordvliet in verband met de bevrijding.

5 mei 1945

Uitgestoken vlaggen aan de Veerstraat en Noordvliet in verband met de bevrijding. Van de Wagenbrug ontbreekt nog het brugdek dat door de Duitsers is weggehaald op 10 september 1943 in verband met een eventuele invasie door de geallieerden. De houten voetgangers-noodbrug is nog te zien die op 8 oktober 1943 geplaatst is ter vervanging van het brugdek. Op 6 mei 1945 werd de Wagenbrug weer in ere hersteld. Aan de linkerkant aan de Veerstraat Noordzijde is te zien dat de bomen de oorlog niet overleefd hebben.

Type
  • Foto
Identificatienummer van Historische Vereniging Maassluis
  • rijmap25-29
Trefwoorden
  • Bruggen
  • Stadsgezichten
Disclaimer over kwetsend taalgebruik

Bij bronnen vindt u soms teksten met termen die we tegenwoordig niet meer zouden gebruiken, omdat ze als kwetsend of uitsluitend worden ervaren.Lees meer

Ontvang onze nieuwsbrief
De Oorlogsbronnen.nl nieuwsbrief bevat een overzicht van de meest interessante en relevante onderwerpen, artikelen en bronnen van dit moment.
WO2NETMinisterie van volksgezondheid, welzijn en sport
Contact

Weesperstraat 107
1018 VN Amsterdam

info@oorlogsbronnen.nl
Deze website is bekroond met:Deze website is bekroond met 3 DIA awardsDeze website is bekroond met 4 Lovie awards