Piet AlbertsOok bekend als: Pieter Alberts, Blonde Piet
Nieuw-Weerdinge, 5 juli 1918 - Hengelo (OV), 5 december 1991Piet Alberts (Nieuw-Weerdinge, 5 juli 1918 - Hengelo (OV), 5 december 1991) was een verzetsstrijder. Alberts gebruikte de schuilnaam ‘Blonde Piet’ en werd lid van de KP Enschede. Hij was betrokken bij meerdere overvallen, zoals de overval op het Huis van Bewaring in Almelo op 22 maart 1944.
Bron: Stichting WO2Net | Oorlogsbronnen.nl
Bronnen
Dit zijn de bronnen die bij Oorlogsbronnen bekend zijn over deze persoon.
Database WO2 Documentatiegroep 40-45
De documentatiegroep 40-45 heeft een database met ruim 50.000 personen, waaronder militairen en verzetsmensen. De data is afkomstig uit openbare bronnen.
Aanbieder
Documentatiegroep 40-45Biografieën Tweede Wereldoorlog
Stichting WO2NET schrijft biografieën over personen betrokken bij de Tweede Wereldoorlog.
Aanbieder
Stichting WO2Net | Oorlogsbronnen.nlNationaal Archief: Persoonsdata Ordedienst, Binnenlandse Strijdkrachten e.a.
Archief over de Ordedienst, de Binnenlandse Strijdkrachten, het Militair Gezag en van andere organisaties, gevormd door het Bureau Registratie en Informatie Ontslagen Personeel (BRIOP). Dit archief ligt bij het Nationaal Archief.
Aanbieder
Nationaal Archief
Meer over Piet Alberts:
Afbeelding van Piet Alberts
Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van Piet Alberts, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.
Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?
Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl