Siegfried Hofmann
Königshofen, 20 oktober 1916 - locatie onbekend, datum onbekendHet leven tijdens de oorlog van Siegfried Hofmann
1939Gevlucht op de St. Louis

Terug naar Europa gevaren
Bronnen
Dit zijn de bronnen die bij Oorlogsbronnen bekend zijn over deze persoon.
Westerbork Digitaal
Personen Herinneringscentrum Kamp Westerbork is een database met informatie over slachtoffers die gevangen zaten in Kamp Westerbork. Deze informatie is afkomstig uit verschillende bronnen, van het Nederlandse Rode Kruis en transportlijsten tot aan akten van de burgerlijke stand.
Aanbieder
Herinneringscentrum Kamp WesterborkThe Voyage of the St. Louis
United States Holocaust Memorial Museum deed onderzoek naar de Joodse vluchtelingen die nazi-Duitsland wisten te ontvluchten met het schip de St. Louis. Ze vertrokken vanuit Hamburg met bestemming Cuba, maar werden toegang geweigerd. Uiteindelijk kwam een deel van de vluchtelingen in Nederland terecht, deze personen zijn aan Oorlogsbronnen toegevoegd.
Aanbieder
United States Holocaust Memorial Museum
Afbeelding van Siegfried Hofmann
Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van Siegfried Hofmann, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.
Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?
Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl