Ga direct naar: Hoofdnavigatie
Ga direct naar: Inhoud
Alle bronnen

Jan Krikkink

Een foto met Jan Krikkink, gemaakt in de oorlog bij zijn tabaksbladeren. Tabak was niet of moeilijk te verkrijgen , dus ging men zelf verbouwen. Jan woonde aan de LIezenweg. De boerderijnaam is “Van Holten”. Het was een katerstede. De vroegste vermelding van de naam Jan van Holten is in 1696.

Collectie
  • Beeldbank Erfgoed Rijssen-Holten
Type
  • Afbeeldingen
Identificatienummer van Erfgoed Rijssen-Holten
  • c9f9553f-efb9-94e8-234b-47c17844347b
Disclaimer over kwetsend taalgebruik

Bij bronnen vindt u soms teksten met termen die we tegenwoordig niet meer zouden gebruiken, omdat ze als kwetsend of uitsluitend worden ervaren.Lees meer

Ontvang onze nieuwsbrief
De Oorlogsbronnen.nl nieuwsbrief bevat een overzicht van de meest interessante en relevante onderwerpen, artikelen en bronnen van dit moment.
WO2NETMinisterie van volksgezondheid, welzijn en sport
Contact

Weesperstraat 107
1018 VN Amsterdam

info@oorlogsbronnen.nl
Deze website is bekroond met:Deze website is bekroond met 3 DIA awardsDeze website is bekroond met 4 Lovie awards
Jan Krikkink - Oorlogsbronnen.nl