Ga direct naar: Hoofdnavigatie
Ga direct naar: Inhoud
Alle bronnen

De Sprinkgermanen Plaag

1975

De Sprinkgermanen Plaag."de stoute dingen die Toontje deed.'"Een historisch overzicht van 5 jaren Duitse bezetting, als beeldroman voor grote mensen. In code, vanwege het illegale, want de Sprinkgemanen waren per slot nog niet terug naar hun Heimat, toen dit boekje tot stand kwam. In enigszins gewijzigde vorm in het nu herdrukt, ter gelegenheid van het feit dat het dertig jaar geleden is dat de logeerpartij van de Wildeknaben gelukkig een einde werd gemaakt.""Uitgegeven door Van Holkema & Warendorf te Bussum."

Collectie
  • Schriftelijke bronnen
Type
  • Schriftelijke bronnen
  • boek
Identificatienummer van Vrijheidsmuseum
  • 5.3.37829
Disclaimer over kwetsend taalgebruik

Bij bronnen vindt u soms teksten met termen die we tegenwoordig niet meer zouden gebruiken, omdat ze als kwetsend of uitsluitend worden ervaren.Lees meer

Ontvang onze nieuwsbrief
De Oorlogsbronnen.nl nieuwsbrief bevat een overzicht van de meest interessante en relevante onderwerpen, artikelen en bronnen van dit moment.
WO2NETMinisterie van volksgezondheid, welzijn en sport
Contact

Vijzelstraat 32
1017 HL Amsterdam

info@oorlogsbronnen.nlPers en media
Deze website is bekroond met:Deze website is bekroond met 3 DIA awardsDeze website is bekroond met 4 Lovie awards