Doeko Bosscher
Rotterdam, 8 augustus 1905 - Groningen, 9 februari 2002Doeko is de zwager van Fritz Conijn. Hij richt samen met hem de LO- Alkmaar op. In 1942 wordt hij gegijzeld en komt in Kamp Beekvliet terecht. Tegen het eind van de oorlog ontsnapt hij naar bevrijd Nederland, gaat naar Engeland en keert terug als liaison voor de Canadezen die naar het noorden oprukken.
Bron: Vereniging Scouting Nederland
Het leven tijdens de oorlog van Doeko Bosscher
2002Overleden in Groningen
Bronnen
Dit zijn de bronnen die bij Oorlogsbronnen bekend zijn over deze persoon.
Scouts in de Oorlog
In 2019 is het verhalenproject Scouting in de Oorlog gestart met het doel om 75 verhalen over scouts en de Scouting tijdens de Tweede Wereldoorlog te verzamelen. Eind 2023 bevatte het project een verzameling van 2750 verhalen en het wordt nog steeds aangevuld.
Bekijk de bronAanbieder
Scouting Nederland
Afbeelding van Doeko Bosscher
Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van Doeko Bosscher, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.
Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?
Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl



