Antonius Cornelis Kuijpers
Boxtel, 5 september 1904 - Boxtel, 28 augustus 1944Zijn naam staat ook vermeld op het Monument voor gevallen Spoorwegpersoneel in de Stationstunnel te Eindhoven.
De bronzen plaquette in de “oude” reizigerstunnel van het station in Eindhoven is aangebracht ter nagedachtenis aan 15 Eindhovense personeelsleden van de NS, die tijdens de bezettingsjaren door oorlogshandelingen zijn omgekomen.
De trein van Antonius Cornelis Kuijpers werd op 28 augustus 1944 te Boxtel beschoten door vliegtuigen hierbij kwam hij om het leven. Begraven in Eindhoven op de R.K. begraafplaats St. Martinus.
Antonius Cornelis Kuijpers werd op 28 augustus 1944 te Boxtel beschoten door vliegtuigen en gedood.
Hij werkte als ondermachinist bij de NS.
Bron: Herinner U de namen, Stichting 18 September.
Het leven tijdens de oorlog van Antonius Cornelis Kuijpers
1944Omgekomen in Boxtel
Bronnen
Dit zijn de bronnen die bij Oorlogsbronnen bekend zijn over deze persoon.
Geregistreerde oorlogsslachtoffers
180.000 Nederlanders zijn door de Oorlogsgravenstichting geregistreerd als oorlogsslachtoffer. Op Oorlogsbronnen vind je persoonsdata over deze mannen, vrouwen en kinderen die tijdens de Tweede Wereldoorlog of de Indonesische Onafhankelijkheidsoorlog zijn omgekomen. Het gaat zowel om militairen als burgers.
Aanbieder
OorlogsgravenstichtingDigitaal Monument Herinner U de namen
Stichting 18 September verzamelde namen van oorlogsslachtoffers in en uit Eindhoven.
Aanbieder
Stichting 18 September
Afbeelding van Antonius Cornelis Kuijpers
Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van Antonius Cornelis Kuijpers, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.
Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?
Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl