Johannes Albertus Blaauw
Borger, 2 april 1928 - Berkel en Rodenrijs, 20 december 2020Bertus woonde tijdens de oorlog in Deurne en was daar voor de oorlog actief bij Scouting. Hij loog over zijn leeftijd om dienst te kunnen doen bij de RAF in 1944. Later werd hij politieagent.
Bron: Vereniging Scouting Nederland
Het leven tijdens de oorlog van Johannes Albertus Blaauw
2020Overleden in Berkel en Rodenrijs
Bronnen
Dit zijn de bronnen die bij Oorlogsbronnen bekend zijn over deze persoon.
Scouts in de Oorlog
In 2019 is het verhalenproject Scouting in de Oorlog gestart met het doel om 75 verhalen over scouts en de Scouting tijdens de Tweede Wereldoorlog te verzamelen. Eind 2023 bevatte het project een verzameling van 2750 verhalen en het wordt nog steeds aangevuld.
Bekijk de bronAanbieder
Scouting Nederland
Afbeelding van Johannes Albertus Blaauw
Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van Johannes Albertus Blaauw, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.
Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?
Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl



