H. Klunder
locatie onbekend, 23 augustus 1912 - locatie onbekend, datum onbekendHet leven tijdens de oorlog van H. Klunder
1944Getransporteerd naar Kamp Amersfoort

Gevangen in Kamp Erika
Bronnen
Dit zijn de bronnen die bij Oorlogsbronnen bekend zijn over deze persoon.
Tewerkstellingen
Het archief van het Gemeentelijk Arbeidsbureau in Amsterdam bevat informatie over tewerkgestelden in Duitsland. Op een transportlijst is te zien wanneer iemand naar Duitsland vertrok en op de loonstaat staat waar iemand werkte en hoeveel loon daarvoor ontvangen werd.
Aanbieder
Stadsarchief AmsterdamNamenlijst Kamp Amersfoort
Een namenlijst van 31.308 personen die gevangen zaten in Kamp Amersfoort. De lijst is samengesteld door Nationaal Monument Kamp Amersfoort.
Aanbieder
Nationaal Monument Kamp AmersfoortPaspoortaanvragen Amsterdam 1940-1945
De Amsterdamse paspoortaanvragen uit de jaren 1940-1945 zijn bewaard gebleven, dit zijn er 80.000. Op de aanvragen zit soms een pasfoto en het bevat de persoonsgegevens van de aanvrager. Buitenlandse paspoorten werden afgegeven voor tewerkstelling in Duitsland of Frankrijk om te werken aan de Atlantikwall.
Aanbieder
Stadsarchief AmsterdamNamenlijst Kamp Erika
Kamp Erika is het verslag van een persoonlijke zoektocht naar de gruwelijke geschiedenis van dit onbekende Duitse concentratiekamp, gelegen in de bossen bij Ommen.
Aanbieder
Hester den Boer: Kamp Erika
Afbeelding van H. Klunder
Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van H. Klunder, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.
Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?
Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl