Het leven tijdens de oorlog van Frederik Scheerman
1944
Gevangen in Kamp Amersfoort
Bronnen
Dit zijn de bronnen die bij Oorlogsbronnen bekend zijn over deze persoon.
Namenlijst Kamp Amersfoort
Een namenlijst van 31.308 personen die gevangen zaten in Kamp Amersfoort. De lijst is samengesteld door Nationaal Monument Kamp Amersfoort.
Aanbieder
Nationaal Monument Kamp AmersfoortPersonen en gebeurtenissen
Stichting WO2Net verzamelt data op basis van aanvullingen van bezoekers van Oorlogsbronnen.nl, onderzoekers en eigen onderzoek.
Aanbieder
Stichting WO2Net | Oorlogsbronnen.nlPaspoortaanvragen Amsterdam 1940-1945
De Amsterdamse paspoortaanvragen uit de jaren 1940-1945 zijn bewaard gebleven, dit zijn er 80.000. Op de aanvragen zit soms een pasfoto en het bevat de persoonsgegevens van de aanvrager. Buitenlandse paspoorten werden afgegeven voor tewerkstelling in Duitsland of Frankrijk om te werken aan de Atlantikwall.
Aanbieder
Stadsarchief AmsterdamAdministratie Kamp Amersfoort
De kampadministratie van Kamp Amersfoort is (deels) bewaard gebleven en is digitaal beschikbaar via Arolsen Archives. Het gaat om administratie over de registratie van gevangenen, ziekte, geld en transport. Later zijn er ook documenten aan toegevoegd: de envelop van de International Tracing Service, de voorganger van Arolsen Archives, en kaartjes geschreven in het Nederlands.
Aanbieder
Arolsen Archives
Afbeelding van Frederik Scheerman
Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van Frederik Scheerman, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.
Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?
Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl