Ga direct naar: Hoofdnavigatie
Ga direct naar: Inhoud

Charles Broad

locatie onbekend, datum onbekend - Oranje, 9 maart 1943

Charles was scout voor de oorlog. Hij nam dienst bij de RAF. Hij stortte neer toen zijn toestel werd neergeschoten tijdens een bombardementsvlucht naar Duitsland.

Bron: Vereniging Scouting Nederland

Thema’s

Het leven tijdens de oorlog van Charles Broad

1943
9 maart 1943

Omgekomen in Oranje

Bronnen

Dit zijn de bronnen die bij Oorlogsbronnen bekend zijn over deze persoon.

  • Scouts in de Oorlog

    In 2019 is het verhalenproject Scouting in de Oorlog gestart met het doel om 75 verhalen over scouts en de Scouting tijdens de Tweede Wereldoorlog te verzamelen. Eind 2023 bevatte het project een verzameling van 2750 verhalen en het wordt nog steeds aangevuld.

    Bekijk de bron
    Aanbieder
    Scouting Nederland

Afbeelding van Charles Broad

Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van Charles Broad, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.

Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?

Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl

Ontvang onze nieuwsbrief
De Oorlogsbronnen.nl nieuwsbrief bevat een overzicht van de meest interessante en relevante onderwerpen, artikelen en bronnen van dit moment.
WO2NETMinisterie van volksgezondheid, welzijn en sport
Contact

Vijzelstraat 32
1017 HL Amsterdam

info@oorlogsbronnen.nlPers en media
Deze website is bekroond met:Deze website is bekroond met 3 DIA awardsDeze website is bekroond met 4 Lovie awards