Johannes Wilhelmus Albert Curfs
Houthem, 16 september 1917 - locatie onbekend, datum onbekendHet leven tijdens de oorlog van Johannes Wilhelmus Albert Curfs
1940Krijgsgevangen
Bronnen
Dit zijn de bronnen die bij Oorlogsbronnen bekend zijn over deze persoon.
Krijgsgevangenen Tweede Wereldoorlog
In de Tweede Wereldoorlog nam de bezetter op verschillende momenten militairen krijgsgevangen. Dit gebeurde na de capitulatie in mei 1940 – zij werden in juni weer vrijgelaten - maar ook in mei 1942 (beroepsofficieren, cadetten en adelborsten) en in mei 1943 (ten behoeve van de arbeidsinzet). De database Krijgsgevangenen Tweede Wereldoorlog bevat de namen van ruim 22.000 hoofdzakelijk in Nederland krijgsgevangen genomen militairen. Per krijgsgevangene zijn gegevens samengevoegd uit door de Duitsers opgestelde transportlijsten - die jarenlang de basis zijn geweest voor de namendatabase van Krijgsgevangen.nl - en uit de nog beschikbare krijgsgevangenendossiers.
Bekijk de bronAanbieder
Nederlands Instituut Militaire Historie
Afbeelding van Johannes Wilhelmus Albert Curfs
Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van Johannes Wilhelmus Albert Curfs, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.
Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?
Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl



