Ga direct naar: Hoofdnavigatie
Ga direct naar: Inhoud

Max Wolff

Arnhem, 1 januari 1926 - nog in leven, datum onbekend

Max was voor de oorlog scout in Arnhem. Met zijn ouders vluchtte hij naar België om naar Zwitserland te ontsnappen. Toen dat niet lukte doken ze onder in Brussel. Na D-day vertrok hij naar Normandië om zich bij de geallieerden aan te sluiten. Hij ging voor een opleiding naar Engeland en kwam na de bevrijding in Zuid-Nederland aan. Hij was nog betrokken bij operatie Veritas, bracht voedsel naar een bevrijd concentratiekamp in Duitsland en hielp met de berging en identificatie van gesneuvelde militairen bij Arnhem.

Bron: Vereniging Scouting Nederland

Thema’s

Bronnen

Dit zijn de bronnen die bij Oorlogsbronnen bekend zijn over deze persoon.

  • Scouts in de Oorlog

    In 2019 is het verhalenproject Scouting in de Oorlog gestart met het doel om 75 verhalen over scouts en de Scouting tijdens de Tweede Wereldoorlog te verzamelen. Eind 2023 bevatte het project een verzameling van 2750 verhalen en het wordt nog steeds aangevuld.

    Bekijk de bron
    Aanbieder
    Scouting Nederland

Afbeelding van Max Wolff

Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van Max Wolff, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.

Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?

Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl

Ontvang onze nieuwsbrief
De Oorlogsbronnen.nl nieuwsbrief bevat een overzicht van de meest interessante en relevante onderwerpen, artikelen en bronnen van dit moment.
WO2NETMinisterie van volksgezondheid, welzijn en sport
Contact

Weesperstraat 107
1018 VN Amsterdam

info@oorlogsbronnen.nl
Deze website is bekroond met:Deze website is bekroond met 3 DIA awardsDeze website is bekroond met 4 Lovie awards
Max Wolff (Arnhem, 1 januari 1926 - nog in leven, datum onbekend) - Oorlogsbronnen.nl