Hendrik van den BoutHardinxveld, 19 december 1900 - Berlin-Staaken, 26 april 1945
Op 19 december 1900 is Hendrik van den Bout geboren in Hardinxveld.
Op 19 december 1900 is Hendrik van den Bout geboren in Hardinxveld.

Duitse inval in Zuid-Holland

1940, Den Haag, Rijksstraatweg. JU 52. Junkers 52.
Bron bekijken
Dagelijks leven tijdens Duitse bezetting
Rantsoenering van koffie en thee
Invoering van Spertijd
Inbeslagname van radiotoestellen

Intocht van Duitse gemotoriseerde troepen
Bron bekijkenOp 24 april 1945 is Hendrik van den Bout omgekomen in Berlin-Staaken.
Op 26 april 1945 is Hendrik van den Bout omgekomen in Berlijn, D..
Gebeurtenissen zonder datering
In het archief van de Arbeidsinzet staat dat Hendrik van den Bout zich gedurende of vlak na de Tweede Wereldoorlog in Duitsland bevond. Mogelijk was dit vanwege de Arbeidsinzet, of was betrokkene gedwongen in Duitsland tewerkgesteld. Zoekt u informatie over een Nederlander die in Duitsland tewerk werd gesteld tijdens de Tweede Wereldoorlog? <a href="https://www.nationaalarchief.nl/onderzoeken/zoekhulpen/arbeidsinzet-1940-1945" target="_blank">Bekijk dan deze zoekhulp</a>.
Overig beeldmateriaal

Afbeelding van Hendrik van den Bout
Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van Hendrik van den Bout, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.
Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?
Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl
Bronvermelding partners
Bovenstaande tijdlijn is geautomatiseerd samengesteld op basis van collecties van partners uit het Netwerk Oorlogsbronnen