Wilhelmina Gezina Gies-Steenge
Odoorn, 31 oktober 1870 - Amsterdam, 19 december 1944Wilhelmina Gezina Steenge trouwde op 19 maart 1891 in Amsterdam met Cornelis Gies. Ze kregen drie dochters en twee zoons. Jan was het jongste kind. Vanaf eind 1923 woonde ze niet meer bij haar man en op 2 januari 1925 eindigde het huwelijk in een echtscheiding. Na de scheiding werkte ze als huishoudster. Haar zoon Jan trouwde op 16 juli 1941 in Amsterdam met Hermine Santrouschitz (Miep Gies). Op 24 juli 1941 deed ze aangifte dat de vorige avond een fietser op de Ruysdaelkade bij de Stadhouderskade in het voorbijrijden haar tas met daarin kleingeld, distributiepapieren en sleutels had gestolen. Bron persoonsgegevens Adressen: Ruijsdaelkade 203hs, Amsterdam (1935).
Bron: https://research.annefrank.org/nl/personen/a7bba1b6-ca17-4aae-bd06-698214740896/
Het leven tijdens de oorlog van Wilhelmina Gezina Gies-Steenge
1944Omgekomen in Amsterdam
Bronnen
Dit zijn de bronnen die bij Oorlogsbronnen bekend zijn over deze persoon.
Anne Frank Kennisbank
De Anne Frank Kennisbank bevat informatie over Anne Frank, haar familie, de andere onderduikers, onderduikgevers en andere personen uit haar omgeving.
Aanbieder
Anne Frank Stichting
Afbeelding van Wilhelmina Gezina Gies-Steenge
Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van Wilhelmina Gezina Gies-Steenge, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.
Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?
Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl