Gerrit Dirk van de Geer
Utrecht, 25 februari 1901 - 's Gravenhage, 28 maart 1979Het leven tijdens de oorlog van Gerrit Dirk van de Geer
1944Gevangen in het Oranjehotel
Gevangen in Kamp Vught
Bronnen
Dit zijn de bronnen die bij Oorlogsbronnen bekend zijn over deze persoon.
Personen en gebeurtenissen
Stichting WO2Net verzamelt data op basis van aanvullingen van bezoekers van Oorlogsbronnen.nl, onderzoekers en eigen onderzoek.
Aanbieder
Stichting WO2Net | Oorlogsbronnen.nl
Afbeeldingen van personen
Stichting WO2Net voegt (portret)foto's toe op basis van suggesties van bezoekers van Oorlogsbronnen.nl en eigen onderzoek.
Aanbieder
Stichting WO2Net | Oorlogsbronnen.nlNamenlijst Kamp Amersfoort
Een namenlijst van 32.453 personen die gevangen zaten in Kamp Amersfoort. De lijst is samengesteld door Nationaal Monument Kamp Amersfoort en is niet online in te zien. Voor meer informatie over deze persoon kunt u contact opnemen via info@kampamersfoort.nl of een informatieaanvraag indienen via onderstaande link.
Bekijk de bronAanbieder
Nationaal Monument Kamp Amersfoort
Namenregister Het Oranjehotel
In het Digitale Namenregister Oranjehotel verzamelt Nationaal Monument Oranjehotel de namen en gegevens van mensen die tussen 1940-1945 in de Scheveningse gevangenis hebben gezeten.
Bekijk de bronAanbieder
Nationaal Monument OranjehotelDatabase WO2 Documentatiegroep 40-45
De documentatiegroep 40-45 heeft een database met ruim 50.000 personen, waaronder militairen en verzetsmensen. De data is afkomstig uit openbare bronnen.
Bekijk de bronAanbieder
Documentatiegroep 40-45
Afbeelding van Gerrit Dirk van de Geer
Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van Gerrit Dirk van de Geer, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.
Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?
Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl



