Frans van RijnOok bekend als: Frans
Zwolle, 22 oktober 1913 - Zoetermeer, 28 juni 1990Frans was Engelandvaarder en vluchtte naar de UK. Daar werd hij actief bij de tijdelijke Vereniging.
Bron: Vereniging Scouting Nederland
Het leven tijdens de oorlog van Frans van Rijn
1990Overleden in Zoetermeer
Bronnen
Dit zijn de bronnen die bij Oorlogsbronnen bekend zijn over deze persoon.
Scouts in de Oorlog
In 2019 is het verhalenproject Scouting in de Oorlog gestart met het doel om 75 verhalen over scouts en de Scouting tijdens de Tweede Wereldoorlog te verzamelen. Eind 2023 bevatte het project een verzameling van 2750 verhalen en het wordt nog steeds aangevuld.
Bekijk de bronAanbieder
Scouting NederlandReizen van Engelandvaarders
Het Nationaal Archief deed onderzoek naar de reizen van Engelandvaarders. Ze brachten routes in kaart en in welk gezelschap Engelandvaarders reisden. Deze informatie is terug te vinden op Oorlogsbronnen.nl.
Bekijk de bronAanbieder
Nationaal Archief
Afbeelding van Frans van Rijn
Ontbreekt een portretfoto, of kan je ons helpen met een betere afbeelding van Frans van Rijn, dan kan je deze hier toevoegen. Ook is het mogelijk om de bestaande portretfoto beter bij te snijden.
Heeft u bezwaar tegen de vermelding van deze persoon?
Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar info@oorlogsbronnen.nl



